Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Forklift Kiralama

Forklift Kiralama

Firmamız ihtiyacınıza uygun, her türlü forklift, depo istifleme makinası kiralamasını yapmaktadır. Günümüzün getirdiği bütün teknolojik gelişmeler teknik işler bölümümüz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. En yeni makinalar ve teknolojik ürünler müşterilerimizin hizmetine en uygun koşullarla sunulmaktadır. Çalışan deneyimli personelimizle işinizi aksatmadan, hızlı bir şekilde, güvenlik kurallarına uygun olarak, işin ciddiyetinin bilincinde hareket etmekteyiz.

Gezici servislerimiz müşterilerimize her zaman hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Distiribütörlüğünü yaptığımız markalarımızın ürün portföyünün büyüklüğünün avantajını müşterileri için kullanan firmamız ihtiyacınıza uygun her türlü forklift, depo istifleme makinası kiralamasını yapmaktadır.

 

Eskişehir başta olmak üzere bölgemizde Bilecik, Kütahya, Afyon ve Bolu'ya da Forklift kiralama hizmeti sunmaktayız.

Kütahya'da forklift kiralama ihtiyacınız olduğunda , Bilecik'de forklift kiralama ihtiyacınız olduğunda , Afyon 'da forklift kiralama ihtiyacınız olduğunda ve Bolu'da forklift kiralama ihtiyacınız olduğunda  hemen bizimle iletişime geçin.

 

İhtiyaçlarınıza uygun ürünlerin tespiti için dilerseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun maliyet ve üstün performans ürünlerimizi sunabiliriz.

 

Kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin

Telefon 0551 424 44 00 Ofis: (0222) 236 90 36
Email cagal@espromc.com.tr
Adres 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak No:5 D:C-3 Blok, 26250 Odunpazarı
Email Telefon İletişim Formu