Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Forklift Mobil Lastik Pres Hizmeti

Forklift Mobil Lastik Pres Hizmeti

Günümüzde her sektörde yoğun rekabet yaşanmaktadır. Tüm firmalar rekabette avantaj sağlayabilmek için operasyon maliyetlerini azaltmaya yönelik çalışma ve araştırmalar içerisindedirler.

Forklift lastiklerinin değiştirilmesi “lastiklerin makinadan sökülmesi – preslenmek üzere servise götürülmesi – lastiklerin preslenmesi – preslenen lastiklerin fabrikaya geri götürülmesi – lastiklerin makinaya takılması” döngüsünde en az yarım gün sürdüğü için bu süreçte makinanın çalışamamasına ve verimlilik kaybına neden olmaktadır. Bu süreç büyük şehirlerin dışındaki noktalarda tam gün alabilmektedir.

Eskişehir ve civarındaki fabrikalar ile aynı anda yoğun lastik değişimi yapılacak yerlerde Mobil Pres Hizmeti ile lastikler fabrikanın içerisinde değiştirilecek olup, 4 lastik değişimi için en az yarım gün olan zaman kaybı 30-40 dakikaya indirilecektir. Bu da forkliftin daha az boşta beklemesi anlamına geldiği için verimliliğe olumlu katkı yapacaktır.

 

Espromc Forklift olarak sizin zamanınızı iyi kullanabilmeniz ve giderlerinizi minimuma indirebilmeniz için uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

 

Mobil Pres'in Avantajları Kısaca ;

  • Lastik değişimi Havalı – Dolgu Yerinde yapılmaktadır.
  • Makinanın kayıp zamanını minimuma indirir.
  • Lastik değişimi 30-40 dakikada tamamlanır.
  • İşletme maliyetini minimum seviyeye indirir.
  • İş kazalarını önler
  • Tüm lastik ebatları yerinde yapılabilmektedir.

Telefon 0551 424 44 00 Ofis: (0222) 236 90 36
Email cagal@espromc.com.tr
Adres 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak No:5 D:C-3 Blok, 26250 Odunpazarı
Email Telefon İletişim Formu