Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

E1.6-2.0XN Hafif ve Orta Zorluk Forklifti

E1.6-2.0XN Hafif ve Orta Zorluk Forklifti

Hyster® E1.6-2.0XN serisi daha fazla üretkenlik, daha düşük enerji tüketimi, daha fazla güvenilirlik ve daha düşük bakım maliyetleri sunarak işletim maliyetleri

Whatsapp İle Sipariş Ver Email İle Sipariş Ver

AC-güçlü. Operatör dostu

Hyster® E1.6-2.0XN serisi daha fazla üretkenlik, daha düşük enerji tüketimi, daha fazla güvenilirlik ve daha düşük bakım maliyetleri sunarak işletim maliyetlerinizi düşürür. Modern bileşenleri ve akıllı sistem tasarımı ile E1.6-2.0XN serisi, minimum hizmet dışı kalma süreleri ile çalışır, en yeni üretim prosesleri ve teknikleri kullanılarak modern montaj hattında monte edilmiştir.

 

Üstün Servis Kolaylığı

E1.6-2.0XN serisi, tel bağlantılarını basitleştirmek ve servisi kolaylaştırmak için CANbus veri yolu haberleşmesini kullanmaktadır.

Modern tümleşik arıza tespit sistemi tamir sürelerini azaltır ve pahalı parça değişimini minimuma indirir.

Kısıtlamasız servis erişimi için iki parçalı zemin plakası ve yan plakalar kolaylıkla sökülebilir. Günlük operatör kontrollerinin hızlı ve kolay şekilde yapılabilmesi amacıyla kaldırmalı tip zemin plakası için alet gerekmez.

Gaz yaylı motor kaputu ve hızlı açma kolu sayesinde aküye erişim kolaydır. Arka denge ağırlığı servis kapağı, iki vida gevşetilerek kolaylıkla çıkartılabilir.

 

Ergonomik Tasarım

E1.6-2.0XN serisinin üstün ergonomik tasarımı, operatör için daha fazla konfor anlamına gelmektedir. Arttırılmış ergonomi ile birlikte özelleştirilebilir performans özellikleri, genel üretkenlik ve hizmet sürelerini arttırmaktadır.

• Operatör kompartmanının kullanımı kolay 3-noktalı giriş tasarımında kas/eklem gerilmesini minimuma indirmek için döküm bir el tutacağı ve kol dayanağı/kalça sabitleyici yer almaktadır.
• Koltuk Tarafı Mekanik Kollar maksimum konfor sağlayacak şekilde yerleştirilmiş olup, entegre başparmak kumandalı yön kontrol anahtarı opsiyonu sunulmuştur.
• Ayarlanabilir direksiyon kolonu tam uyum sağlar.
• 6 farklı koltuk seçeneği ile konfor seviyesi tamamen özelleştirilebilir.
• 12-inç direksiyon simidi ve entegre döner düğme yorgunluğu azaltır, daha fazla diz alanı sağlar ve sadece 4 tur dönüşle uçtan-uca ulaşır.
• Opsiyonel yardımcı DC konvertör, müşteri aksesuarları için otomotiv tipi 12-voltluk soket ve yardımcı güç çıkışı sağlar.

 

Düşük Enerji Tüketimi

Standart AC çekiş ve hidrolik motorları, zaman alıcı bakım gereksinimlerini önemli oranda azaltarak malzeme elleçlemesinde standartları belirler.

E1.6-2.0XN serisi, minimum hizmet dışı kalma süreleri ile çalışır ve en yeni üretim prosesleri ve teknikleri kullanılarak modern montaj hattında monte edilmiştir.

Standart AC çekiş ve hidrolik motorları, zaman alıcı bakım gereksinimlerini önemli oranda azaltarak malzeme elleçlemesinde standartları belirler.

 

Güvenilirlik

Şasinin birimlere ayrılmış tasarımı ve kaynaklanmış çelik konstrüksiyonu, dahili bileşenler için daha iyi bir dayanıklılık ve mükemmel koruma sağlar.

Çapraz, çift-etkili hidrolik silindir, konik makara mili-destek yatakları ve ayarlanmayan bağlantı rotları ile yumuşak döküm demir direksiyon aksı, maksimum dayanıklılıkla birlikte üstün yön kontrolü ve yük elleçlemesi sağlar.

Çift-yalıtımlı elektrik konnektörleri, kirlenmeye bağlı arızaları önlemek için toz ve su geçirmez bir bağlantı sağlamaktadır. Sızdırmaz O-halka yüzey sızdırmazlık elemanları sızıntıları azaltarak güvenilirliği arttırır.

Bütün araç sistemleri performansı optimize etmek, genel güvenilirliği önemli oranda arttırmak ve maksimum hizmet süreleri için arıza tespit kabiliyetini iyileştirmek için elektronik olarak yönetilir.

 

Performans Modları

Operatör becerisine ve bireysel performans ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir performansı, E1.6-2.0XN serisinin tüm vardiya boyunca maksimum üretkenlik vermesini sağlar.

Özelleştirilebilir performans parametrelerinin uygulama ihtiyaçlarınıza göre ayarlanması, çok fonksiyonlu ekrandan teknisyen parola koruması ile yapılabilmektedir.

Uzun Vardiya ayarı kapatıldığında, yüklü sürüş hızları ve hızlanma oranlarında standart ayarların ötesinde önemli bir artış sağlamak mümkündür.

Standart Uzun Vardiya AC kontrolör ayarlarımız size performans ihtiyaçları ile akü ömrü arasında optimum denge sağlar.

Telefon 0551 424 44 00 Ofis: (0222) 236 90 36
Email cagal@espromc.com.tr
Adres 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak No:5 D:C-3 Blok, 26250 Odunpazarı
Email Telefon İletişim Formu