Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

J2.2-3.5XN Orta ve Ağır İş Forklifti

J2.2-3.5XN Orta ve Ağır İş Forklifti

Sağlam ve güvenilir Hyster® J2.2-3.5XN yoğun, yüksek verimlilik, uzun sürüşler ve yüksek kaldırma gerektiren operasyonlarda çalışmak için tasarlanmıştır. Dört t

Whatsapp İle Sipariş Ver Email İle Sipariş Ver

Performans ve ergonomi avantajları

Sağlam ve güvenilir Hyster® J2.2-3.5XN yoğun, yüksek verimlilik, uzun sürüşler ve yüksek kaldırma gerektiren operasyonlarda çalışmak için tasarlanmıştır. Dört tekerlekli, karşı dengeli, elektrikli forklift araç serisi, Sıfır Dönüş Açısı ile üstün manevra kabiliyeti ve sınıfının lideri enerji verimliliği ile düşük maliyetli işletim sağlar.

 

Net Çatal Görüşü

Yeniden tasarlanmış sütunda güvenilir, yüksek performanslı kaldırma için sürücünün çatal görüşünü maksimuma çıkartan zincir yerleşimi ve hortum geçiş düzeni bulunmaktadır.

Sağlam şasi konstrüksiyonunun, darbe hasarına karşı koruma sağlayan çelik motor kaputu ve dayanıklı yan kapaklarla birleşimi, operatörün güvenini ve üretkenliği arttıran bir dayanıklılık ve denge sağlamaktadır.

 

AX Çekiş Motorları

Çift 10kW AC ön tekerlek çekiş motorları yumuşak bir hızlanma, hızlı sürüş ve hızlı yön değiştirme imkanı sağlar.

Bunun rejeneratif frenleme ve güçlü kaldıraç motoru ile birleşimi, en zorlu uygulamalarda verimli bir yük elleçleme imkanı sunmaktadır.

Çalışma koridorlarında mükemmel manevra kabiliyeti, hızlanma randımanı sunmak üzere tasarlanmış olan araç, ince bir karşı ağırlığa, Sıfır Dönüş Açılı (ZTR) direksiyon aksına ve çift tahrik motoruna sahiptir.

 

Sıfır Dönüş Çapı ( ZTR )

ZTR direksiyon aksı daha dar bir dönüş çapına imkan vererek, standart çalışma koridorlarında manevra yaparken daha ferah ve konforlu bir araç sağlar.

Bakım gerektirmeyen mekanik Hyster Denge Mekanizması (HSM), engeller üzerinden geçerken aracın yatmasını azaltarak, operatörün güvenini ve üretkenliği arttırır.

 

Ergonomik Kabin

Operatör kompartmanı, operatör yorgunluğunu azaltmaya yardımcı kolayca erişilen kontrolleri ile pratik ve konforlu bir çalışma ortamı sunar. Ferah bir ayak alanı, sezgisel pedal düzeni ve alçak basamak ve kaput yükseklikleri konforlu bir çalışma alanı sağlar.

Bu da iniş/binişin ve geri yönde sürüşün uzun vardiyalar boyunca daha az yorgunluğa neden olması anlamına gelmektedir. Teleskopik ayarlı, tamamen ayarlanabilir eğimli direksiyon kolonu, eğme hafızası ve senkronize direksiyon opsiyonları, operatörün tüm vardiya boyunca kolay ve hızlıca inip binmesini sağlar.

 

Minimum Servis Kontrolü

VSM, gösterge ekranında arıza tespit verilerini göstererek operatörlerin bakım ihtiyaçlarını öngörmelerine ve arıza tespitini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan verir.

Aracın CANbus veri yolu haberleşme ağı ve Hall Etkisi sensörleri ile güvenilirlik daha da arttırılmıştır.

Aracın AC motorları gibi neredeyse hiç bakım gerektirmeyen bileşenleri, 1.000 saatlik kullanıma kadar tam servis kontrolüne ihtiyaç olmaması anlamına gelmektedir.

Telefon 0551 424 44 00 Ofis: (0222) 236 90 36
Email cagal@espromc.com.tr
Adres 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak No:5 D:C-3 Blok, 26250 Odunpazarı
Email Telefon İletişim Formu