Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

J4.0-5.5 XN Ağır İş Forklifti

J4.0-5.5 XN Ağır İş Forklifti

Bu güçlü, dört tekerlekli, karşı dengeli, elektrikli araçlar, özelleştirilebilir performans ayarları ile mükemmel bir manevra kabiliyeti ve düşük işletim maliye

Whatsapp İle Sipariş Ver Email İle Sipariş Ver

ICE-benzeri performansa sahip elektrikli araç.

Bu güçlü, dört tekerlekli, karşı dengeli, elektrikli araçlar, özelleştirilebilir performans ayarları ile mükemmel bir manevra kabiliyeti ve düşük işletim maliyeti sağlıyor. Böylece enerji verimliliği ve performans arasında mükemmel bir denge kuruyor. Hem iş hem dış mekanlarda çalışmak üzere tasarlanmış bu sağlam, elektrikli araç, metal, kereste, içecek, şişeleme, kağıt, kağıt hamuru ve otomotiv endüstrileri için ICE-benzeri bir performans ile birlikte düşük enerji üretimi sunuyor.

 

Güçlü Konstrüksiyon ve Kanıtlanmış Bileşenler

Aracın sağlam ve oldukça sert konstrüksiyonunda mükemmel yük elleçlemesi için ağır işe uygun bir sütun ve aks yer almakta olup, zorlu iç ve dış mekan uygulamalarındaki yükleri taşımak için tasarlanmıştır.

Kanıtlanmış bileşenleri, VSM (Araç Sistem Yöneticisi), O-halka yüzü sızdırmazlık elemanları, AC motorlar, yalıtılmış elektrik konnektörleri, Hall etkisi sensörleri, Katı hal enkoderleri ile birlikte uzun vadeli güvenilirlik ve dayanıklılık sağlıyor.

 

Endüstri Lideri Hızlar

Araç, üstün bakiye kapasitesi, Ağır İşe Uygun Sınıf IV taşıyıcısı ile ağır işlerde çalışmaya uygun olup, yana kaydırma özelliği ile operatörlerin yük elleçlemesinde daha kendinden emin ve üretken olmasına imkan veriyor.

Yüksek performans ayarı, üstün bir eDenge sunuyor. Araç ayrıca ICE araç performansını yakalamak için endüstrinin en yüksek sürüş hızını (yüksüz 21 km/s) ve 0.44m/sn'lik etkileyici bir maksimum yüklü kaldırma hızı sunuyor. 

 

AC Çekiş Motoları

Çift 10 kW AC ön tekerlek çekiş motorları yumuşak bir hızlanma, hızlı sürüş ve hızlı yön değiştirme imkanı sağlıyor.

Rejeneratif frenleme ve güçlü kaldıraç motorunun birleşimi ile araç, en zorlu uygulamalarda güçlü elleçleme kapasiteleri sunuyor.

Sıfır Dönüş Açılı direksiyon aksı ve çift AC tahrik motoru, kompakt ölçüleri ile alanın kısıtlı olduğu dar koridorlarda mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor.

Sürücü, 4,161mm kadar dar koridor istifleme genişliklerinde 4 tonluk model ile aracı yerinde döndürebilir ve kullanabilir.

 

Araç Sistem Yöenticisi ( VSM ) 4

VSM, forkliftin çalışmasını izler, anahtar bileşenlerin korunmasına yardımcı olur, performans ayarlarını uygulamaya özel gereklilikleri karşılamak için düzenler.

Telefon 0551 424 44 00 Ofis: (0222) 236 90 36
Email cagal@espromc.com.tr
Adres 75. Yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi Kırşehir Sokak No:5 D:C-3 Blok, 26250 Odunpazarı
Email Telefon İletişim Formu